Kraj/region:  PL
Miasto:  Jelcz-Laskowice
Typ posady:  Produkcja
ID:  5679

Logo Ronal Group

HEJ!

Jesteśmy RONAL GROUP. Nasi pracownicy na całym świecie to nasze najważniejsze dobro. Razem z nimi zmieniamy świat dzięki naszej pasji..

CZY PASUJEMY DO CIEBIE - A TY DO NAS?

Pozwól, że się przedstawimy: RONAL GROUP to międzynarodowe, a tym samym multikulturowe przedsiębiorstwo. Istniejemy od 1969 roku, a nasza siedziba główna znajduje się w Härkingen w Szwajcarii. Pracujemy z pasją, a dzięki innowacjom wyznaczamy nowe standardy. Nasi klienci cenią sobie naszą najnowocześniejszą technologię, kreatywne wzornictwo i najwyższą jakość. W naszych oddziałach na całym świecie praca zespołowa to nie tylko slogan, lecz aktywna kultura przedsiębiorstwa. Naszym pracownikom oferujemy inspirujące otoczenie w motywującej, opartej na szacunku i przyjaznych relacjach atmosferze. Chcesz rozpocząć swoją karierę u nas?

Sprawdź naszą rekrutację.

Pracownik Utrzymania Ruchu

TWOJE ZADANIA

  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych

  • Usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń

  • Instalacja nowych urządzeń i maszyn

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

TWÓJ PROFIL

  • Wykształcenie zawodowe/techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi komputera

  • Praktyczne umiejętności diagnozowania usterek maszyn

  • Uprawnienia eksploatacyjne urządzeń, instalacji, sieci

CO CI OFERUJEMY

  • Stabilną pracę w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Informujemy, ze uwzględnione mogą być tylko zgłoszenia złożone przez naszą platformę rekrutacyjną online.
Czekamy na Twoją wiadomość.

RONAL Polska Sp. z o.o.