Kraj/region:  PL
Miasto:  Jelcz-Laskowice
Typ posady:  Administracja / Wsparcie
ID:  6696

Logo Ronal Group

HEJ!

Jesteśmy RONAL GROUP. Nasi pracownicy na całym świecie to nasze najważniejsze dobro. Razem z nimi zmieniamy świat dzięki naszej pasji..

CZY PASUJEMY DO CIEBIE - A TY DO NAS?

Pozwól, że się przedstawimy: RONAL GROUP to międzynarodowe, a tym samym multikulturowe przedsiębiorstwo. Istniejemy od 1969 roku, a nasza siedziba główna znajduje się w Härkingen w Szwajcarii. Pracujemy z pasją, a dzięki innowacjom wyznaczamy nowe standardy. Nasi klienci cenią sobie naszą najnowocześniejszą technologię, kreatywne wzornictwo i najwyższą jakość. W naszych oddziałach na całym świecie praca zespołowa to nie tylko slogan, lecz aktywna kultura przedsiębiorstwa. Naszym pracownikom oferujemy inspirujące otoczenie w motywującej, opartej na szacunku i przyjaznych relacjach atmosferze. Chcesz rozpocząć swoją karierę u nas?

Sprawdź naszą rekrutację!

Specjalista ds. kadr i płac
(m/f)

TWOJE ZADANIA

  • Obsługa procesów kadrowych, związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy pracowników, prowadzenie dokumentacji dotyczącej urlopów wypoczynkowych oraz innych absencji pracowniczych

  • Miesięczne rozliczenie czasu pracy zgodnie z przepisami prawa

  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych ze stosunkiem pracy

  • Sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i wyrejestrowującej - ZUS

  • Współpraca z innymi wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w zakresie prawa pracy

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych

  • Udział w procesie legalizacji pobytu i zatrudniania cudzoziemców

TWÓJ PROFIL

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym zatrudniającym min. 200 osób

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint

  • Dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego dla osób fizycznych

  • Dobra znajomość przepisów dotyczących rozliczania wynagrodzeń

  • Znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych (w szczególności TETA Constellation, SAP), Płatnik ZUS, PUE ZUS

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

MILE WIDZIANE

  • Znajomość języka angielskiego

CO CI OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Stabilną pracę w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pełny proces wdrożenia do pełnienia nowej roli

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Informujemy, ze uwzględnione mogą być tylko zgłoszenia złożone przez naszą platformę rekrutacyjną online.
Czekamy na Twoją wiadomość.

RONAL Polska Sp. z o.o.
Fabian Antas, Specjalista Ds. Szko
E-Mail jobs.pl@ronalgroup.com